Winnie the Pooh Model Konsept Doğum Günü Pastası
Winnie the Pooh Model Konsept Doğum Günü Pastası

Winnie the Pooh Model Konsept Doğum Günü Pastası

: BE032
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çizgi film karakterlerini seven çocuklarınıza özel birden fazla seçenek bulunmaktadır. Sevilen karakterlerden birisi olan Winnie the Pooh model konsept doğum günü pastası ile sevdiklerinize hem sevdikleri karakterle hem de tadıyla muhteşem bir gün yaşatabilirsiniz.

 

 Eski yaşı geride bırakırken yeni yaşı sevdiklerimizle kutlamayı hepimiz isteriz. Doğum günlerinin vazgeçilmezi olan pastalar ise gününüzü taçlandırmaktadır. Sizlerde sevdiklerinize sürpriz yapmak istiyorsanız hemen online sipariş verebilirsiniz. Online sipariş formunu doldurarak ön kayıt verebilir bu pastaya bir tıkla ulaşma keyfini yakalayabilirsiniz. Teslimat saati, teslimat tarihi gibi bilgileri belirttiğiniz takdirde istenilen zamanda kapınızda olmaktadır. Pastalarımız teslimat tarihinde taze olarak sizlere ulaştırılmakta olup özel soğutmalı servislerimizle dağıtıma çıkartılmaktadır.

 

 Sizde davetlilerinizi hem görseliyle hem de lezzetiyle büyülemek isterseniz hemen pastamızı sipariş edebilirsiniz. Siparişler en az 2 gün önceden tarafımıza iletilmelidir. İstanbul içerisinde kargo tamamen ücretsizdir. Kargonuzu site içerisinde bulunan kargon nerede seçeneğinden takip ederek teslim alabilirsiniz. Özel günleriniz de pasta konseptinize uygun ikramlıklar ararsanız cupcake, cakepops, ekler gibi seçeneklerimize de bakabilirsiniz.

Canlı
Destek