Renkli Kalpli Konsept Doğum Günü Pastası
Renkli Kalpli Konsept Doğum Günü Pastası

Renkli Kalpli Konsept Doğum Günü Pastası

: BE028
2.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2800 TL
15
3800 TL
20
4500 TL
25
5000 TL
30
5750 TL
35
6500 TL
40
7500 TL
45
8500 TL
50
10000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pasta arayışında olan herkesin dilediği pastaya kolayca ulaşması için tasarlanan sitemizde aradığınız pastayı bulacaksınız. Sadece doğum günü değil tüm özel merasimlerinizde pastalarımızdan hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Pasta siparişinizi online olarak verebileceğiniz sitemizde öncelikle yapmanız gereken sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Sipariş formunda size kaç kişilik pasta istiyorsanız seçme imkanı sunulmaktadır. Teslim edileceği tarihi ve saati de bildirmek gereklidir. Pastanızın çikolatalı, frambuazlı, ya da karışık meyveli nasıl isterseniz seçilebilmektedir. Pastanın üzerine dilediğiniz yazıyı ekleyebilirisiniz. Doğum gününüzü taçlandıran pastanızın yanına ikramlık isterseniz sitemizden cakepopslar ve cupcakelere bakabilirsiniz. Vereceğiniz bütün siparişleri için en az 2 gün önceden sipariş formu oluşturmanız gereklidir.

 

Talep ettiğiniz tarihte taptaze hazırlanacak olan pastalarınız kapınıza kadar tamamen ücretsiz gönderim sağlanmaktadır. Özel soğutmalı araçlarımızda özenle muhafaza ederek yolladığımız ürünlerimizle davetlilerinize unutulmaz bir gün yaşatabilirsiniz. Sadece İstanbul içine hizmet vermekteyiz. Avrupa yakası ve Anadolu yakası fark etmeden tüm semtlere karomuzu göndermekteyiz. Sizde renkli kalpli konsept doğum günü pastası için hemen online sipariş formunu doldurarak sipariş verebilirsiniz.

Canlı
Destek