Yetişkin Kadın Model Konsept Pasta
Yetişkin Kadın Model Konsept Pasta
Yetişkin Kadın Model Konsept Pasta

Yetişkin Kadın Model Konsept Pasta

: BE056
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sadece doğum günü değil birçok kutlama için pasta vazgeçilmezdir. Yeni bir iş, söz, nişan gibi çok fazla seçenek barındıran konseptler için sitemizde yüzlerce pasta bulunmaktadır. Tadı de görseli de güzel olsun diyorsanız hemen sizde yetişkin kadın model konsept pastamızı sipariş verebilirsiniz.

 

Sevenlerinizi mutlu etmek isterseniz ona özel günlerinde yapacağınız sürpriz kutlamalarla sevdiğinizi belli edebilirsiniz. Misafir girişi yaparak ya da üye olarak devam edebilirsiniz. Online sipariş ile vaktinizi kaybetmeden tek tıkla kapınıza kadar gelecek ürünlerimiz için yapmanız gereken teslimat tarihi ve teslimat saatini bildirmeniz gerekmektedir. Pastanızın içeriğini de kendiniz belirleyebilirsiniz ister çikolatalı ister meyveli ya da damak zevkinize uygun seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Yanına ikramlık seçmek isterseniz yine sitemizde bulunan küçük lezzetler seçeneğine bakabilirsiniz.

 

Siparişleriniz teslim günü hazırlanmakta olup aynı günde de kargolarımızla yola çıkartılmaktadır. İstanbul içinde araçlarımız her semte ücretsiz hizmet götürmektedir. Araçlarımız özel soğutmalı araçlar olup kapınıza kadar sıkıntısız elinize ulaştırılmaktadır. Kargom nerede seçeneği ile de kargolarınızı takip edebilirsiniz. Sizde hemen sipariş verin ve tasarım pastalarımızla gününüzü taçlandırın.

Canlı
Destek