Hayvanlar Alemi Pasta
Hayvanlar Alemi Pasta
Hayvanlar Alemi Pasta
Hayvanlar Alemi Pasta

Hayvanlar Alemi Pasta

: BE132
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Hayvanlar alemi pasta erkek çocuklarının hayran oldukları pasta modelidir. Üzerinde fil, zürafa, ayı ve aslan figürlerinin yer aldığı pastayı hayvanları seven bir çocuk için büyük sürpriz yaşanması anlamına gelir. Doğum günü kutlamaları insanlar için en özel anlardan birisidir. Farklı konsept ve pasta tasarımı ile bu güzel anlarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

 

Online olarak vereceğiniz siparişleriniz Hem Anadolu hem de Avrupa yakasına ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Pastalarımız teslimat gününde kişilere özel olarak tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olduğunu, adres bilgilerini, teslim tarih ve saatini doğru olarak girmelisiniz. Pastanın üzerindeki figürlerde ve içerikte değişiklik yapmak isterseniz bizimle iletişime geçebilir ve bu konuda bilgi alabilirsiniz.

 

Doğum günü, nişan, söz, yılbaşı, evlilik yıldönümü gibi günler özel günlerdir. Bu günlerde hatırlamak ve hatırlanmak insanları mutlu eder. Fakat bu özel gün kutlamaları oldukça yorucu olabilmektedir. Pasta sorununuzu sitemizden online sipariş ederek diğer hazırlıklarınıza daha çok vakit ayırabilirsiniz. Doğum günü için hayvanlar alemi pasta güzel bir seçenek olduğu gibi diğer ürünlerimizi inceleyerek farklı tasarım pastayı da satın alabilirsiniz.

Canlı
Destek