Yetişkin Kadın Model Konsept Pasta
Yetişkin Kadın Model Konsept Pasta
Yetişkin Kadın Model Konsept Pasta

Yetişkin Kadın Model Konsept Pasta

: BE058
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kendinizi şımartmak ya da sevdiklerinizi mutlu etmek isterseniz pastalarımızı incelemeniz gerekmektedir. Aradığınız her türlü çeşidi bulabileceğiniz pastalarımızla özel günlerinizi renklendirebilirsiniz. Yetişkin kadın model konsept pasta da bunlardan birisidir. Kadın figürü ile görsel açıdan çok tercih edilmektedir. Sadece görsel değil tadı ile de kendine hayran bırakacak olan bu pastamızı hemen sipariş verebilirsiniz.

 

Online sipariş ile seçiminizi tamamen görseldeki gibi satın alabileceğiniz pastalarımız aynı zamanda kapınıza kadar getirilmektedir. Misafir girişi ya da üye olarak kolayca dilediğiniz pastaya ulaşabilirsiniz. Pastalarınızı en az 2 gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. Teslimat tarihi ve teslimat saatini bildirdikten sonra yapmanız gereken siparişlerinizi kapınızdan almak olacaktır.

 

Dilerseniz yanına rengarenk cupkeklerimizden de sipariş verebilirsiniz. Kişi sayısına göre yapılan pastalarımız davetlileriniz tarafından çok beğenilecektir. Üstelik pastanızın üzerine dilediğiniz notu ekleyebilirisiniz. Kapınıza kadar özel paketlenerek gelen pastalarımız ayrıca özel soğurtmalı araçlarımızda muhafaza edilerek teslim edilmektedir. Kargom nerede seçeneği ile kargo takibinizi kolayca site üzerinden yapabilirsiniz. Sizde hemen sipariş vererek evinizden yorulmadan dilediğiniz konsepte sahip olabilirsiniz.

Canlı
Destek