Yılbaşı Model Yıldızlı Konsept Doğum Günü Pastası
Yılbaşı Model Yıldızlı Konsept Doğum Günü Pastası

Yılbaşı Model Yıldızlı Konsept Doğum Günü Pastası

: BE024
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sizlerde özel günlerinizi kutlamak için farklı konseptlere ihtiyaç duyuyorsanız doğru adrestesiniz. Yılbaşı model yıldızlı konsept doğum günü pastası ile sevdiklerinize unutulmaz bir gün sunabilirsiniz. Pastalarımız teslim tarihinde işinde uzman ustalarımız tarafından yapılmaktadır ve lezzeti ile ön palana çıkmaktadır.

 

Pasta denilince akla gelen sitemiz sizlere online sipariş imkanı sunmaktadır. Aklınıza gelebilecek her türlü butik pastaya siteden tek tıkla ulaşılabilir. Sizler dilediğiniz pastayı seçerek kaç kişilik olmasını gerektiğini belirterek sipariş oluşturabilirsiniz. Üzerine eklemek istediğiniz not, isim, tarih gibi yazıları da formda belirtmek yeterli olacaktır. Tarafımıza ulaştırılan adres bilgilerinize istinaden pastanız o tarih ve saatte hemen elinizde olmaktadır. Taze ve lezzetinden ödün vermeyen pastalarımız davetlileriniz tarafından çok beğenilecektir.

 

Kapınıza kadar teslim edildiğinden hiçbir zorluk yaşamadan kapınıza ücretsiz teslim edilmektedir. İstanbul için bütün her yere hizmet sunmaktayız. Hizmet sunduğumuz araçlarımız özel soğutmalı araçlar olup kargonuzu sorunsuz bir şekilde teslim alabilirsiniz. Sizlerde özel günlerinizde konsept pasta ve lezzetli ikramlıklar arıyorsanız doğru yerdesiniz hemen sipariş formunu doldurup siparişinizi oluşturun.

Canlı
Destek