Yıldız ve Macaron Temalı Pasta
Yıldız ve Macaron Temalı Pasta
Yıldız ve Macaron Temalı Pasta
Yıldız ve Macaron Temalı Pasta

Yıldız ve Macaron Temalı Pasta

: BE137
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Yılsız ve macaron temalı pastayı doğum gününü kutlayacağınız kişi için sipariş ederek sürpriz bir kutlama yapabilirsiniz. Yıldız ve macaronlar ile süslenen pasta modeli çocuklar tarafından olduğu gibi yetişkinler tarafından da beğenilmektedir. Bu pasta modeli yanında diğer butik pasta modellerimiz de inceleyerek farklı tasarım pasta siparişi de verebilirsiniz.

 

Yıldız ve macaron temalı pasta ya da tüm pasta modelleri için içeriklerinde değişiklik yapabilirsiniz. Bunun için telefon numaramızdan ya da whatsapp kanalından bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sipariş formunda yer alan ürün içeriği alanından da bize yazabilirsiniz.

 

Bizimle iletişime geçerek pasta ve pasta içeriği hakkında bilgi aldıktan sonra siparişinizi vermek için online olarak pastanızı satın alabilirsiniz. Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, teslim gün ve saatini girmelisiniz. Sevdiğiniz kişiye vermek istediğiniz mesaj var ise ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz.

Pastanız gününde hazırlanmakta ve en taze hali ile adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Online sipariş kolaylığından faydalanmak için sitemizde bulunan butik pasta modellerini inceleyerek hemen sipariş edebilirsiniz.

 

Canlı
Destek