Çiçek Detaylı Model Konsept Söz Nişan Pastası

: BE034
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocukların özellikle beğendiği ve sevdiği karakter olan spiderman model konsept doğum günü pastası ile doğum günlerinizi en güzel şekilde kutlayabilirsiniz. Sitemizde bulunan birçok konsept pasta ile hayalinizdeki doğum gününü yaşayabilirsiniz.

 

Sitemizde online sipariş imkanı bulunmaktadır. Online sipariş ile zamandan tasarruf edebilir başka işlerinize daha çok vakit ayırmak mümkündür. Sipariş formunda belirtecekleriniz teslimat adresi, teslimat tarihi ve saati önemlidir. Pastalarımız taze olarak elinize ulaşmaktadır. Üzerine not eklemek isterseniz forma belirtmeniz yeterli olacaktır. Kargolarımız İstanbul içerisinde her semte tamamen ücretsiz kapıya kadar teslime edilmektedir. Davetlilerinize hem görsel olarak hem de lezzet olarak sunacağınız konsept pastalarımızla herkesi kendinize hayran bırakacaksınız. Dilerseniz sitemizde bulunan küçük lezzetlerden de sipariş verebilir misafirlerinize sunacağınız ikramlıkları da aklınızdan çıkartmış olursunuz.

 

 Sizde en özel günlerinizi muhteşem pastalarımızla süsleyerek bu muhteşem pastaya sahip olmak isterseniz hemen online sipariş formunuzu doldurun. Siparişlerinizi en az 2 gün önceden vermelisiniz. Ayrıca kargom nerede seçeneği ile kargo takibi yapabilirsiniz. Araçlarımız özel soğutmalı araçlar olduğundan sıkıntı yaşamadan pastalarımızı teslim alabilirsiniz.

Canlı
Destek