Buğday Temalı Minimal Pasta
Buğday Temalı Minimal Pasta
Buğday Temalı Minimal Pasta
Buğday Temalı Minimal Pasta

Buğday Temalı Minimal Pasta

: BE188
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
7000 TL
35
7750 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sitemizde butik pasta modelleri arasında bulunan Buğday temalı minimal pasta söz ve nişan organizasyonları için tasarlanmış pastalarımızdan birisidir. İki katlı olarak üretilen pastanın görüntüsü kadar lezzeti de inanılmaz güzeldir. Görenlerin hayran olduğu pastayı internet üzerinden sipariş edebilirsiniz.

 

Pasta sipariş vermek isteyenler ürün sayfasında bulunan sipariş formuna istenen bilgileri yazarak satın al seçeneğinden online pasta siparişini tamamlayabilirsiniz. Forma pastanın kaç kişi için hazırlanacağı, adres bilgileri, teslim tarih ve saati, ürün içeriği bilgilerinin doğru ve eksiksiz olarak girilmesi yeterli olacaktır. Pastanın üzerine nişan tarihi, söz tarihi ya da isim yazdırmak isterseniz bu yazıyı ürün yazısı alanından ya da whatsapp iletişim kanalından bize gönderebilirsiniz. İçerikte değişiklik yapmak isterseniz bizi arayarak istediğiniz içeriğe karar verebilirsiniz.

 

Buğday temalı minimal pasta ve diğer tüm pasta modellerimiz ürünün teslim edileceği gün tasarlanmakta ve hazırlanmaktadır. Ücretsiz kargo ile adrese sorunsuz ve tam vaktinde teslim etmekteyiz. Gününde hazırlanan ve en taze hali ile sizlere teslim edilen pastayı misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz.

Canlı
Destek