Varak Detaylı Minimal Pasta
Varak Detaylı Minimal Pasta
Varak Detaylı Minimal Pasta
Varak Detaylı Minimal Pasta

Varak Detaylı Minimal Pasta

: BE201
2.750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2750 TL
20
3500 TL
25
4400 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
6800 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Beyaz renk yeni başlangıçların ve devamlılığın rengidir. Söz ve nişan gibi özel kutlamalarda evlilik yolunda atılan ilk adımlardır. Bu nedenle varak detaylı minimal pasta bu özel günlerin vazgeçilmez pasta modeli olarak çok ilgi görüyor. İki katlı üretilen pasta sadeliği ile her zaman ön planda oluyor.

 

Varak detaylı minimal pasta siparişi vermek artık çok kolay. İnternetin olduğu her yerden sitemizi ziyaret ederek pasta siparişinizi kısa sürede verebilirsiniz. Sipariş için yapmanız gereken online sipariş formunu doldurmak. Adres bilgisi, pastanın teslim edileceği tarih ve saat, pastanın kaç kişilik hazırlanacağı gibi bilgilerin belirtilmesi ile pastanızın siparişini tamamlamış olursunuz. Ürün içeriğini değiştirmek ve pasta hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

 

Pastaların görünüşleri kadar lezzetleri de her zaman mükemmeldir. Çünkü müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız ürünleri sipariş gününde hazırlamaktadır. Özel soğutmalı araçlar ile pastanın tazeliği korunmaktadır. Ücretsiz kargo avantajı ile İstanbul’un tüm ilçelerine adresinize kadar sorunsuz teslim edilmektedir.

Canlı
Destek