Modern Desenli Konsept Pasta
Modern Desenli Konsept Pasta
Modern Desenli Konsept Pasta
Modern Desenli Konsept Pasta

Modern Desenli Konsept Pasta

: BE199
2.750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2750 TL
20
3500 TL
25
4400 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
6800 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Söz- nişan gibi özel günler insanlar için en özel anlardır. Yapılan tüm hazırlıklar büyük bir itina ile yapılır. Bu özel anların pastası da özel olmalıdır. Modern desenli konsept pasta söz ve nişan için tasarlanan ve iki katlı üretilen pasta modellerimizden birisidir. Görüntüsü ile bir tablo gibi duran pastanın tadı da mükemmeldir.

 

Tüm pasta modellerimizde olduğu gibi modern desenli konsept pasta siparişi vermek için sitemizde ürün sayfasında bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Özel günlerde yapılan hazırlıklar çok yorucu olabilmektedir. Bu nedenle size kolaylık sağlayacak online pasta siparişi ile diğer hazırlıklarınıza çok daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Forma adres bilgileri, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim saatini belirtmelisiniz. Ürün içeriği alanına sevdiğiniz aromaları belirtirseniz pasta sizin damak tadınıza uygun olarak hazırlanacaktır. Söz-nişan tarihi gibi pastanın üzerine yazılmasını istediğiniz mesajı ürün yazısı alanından bize iletebilirsiniz.

 

Gününde hazırlanan pasta sizin istediğiniz adrese ücretsiz kargo avantajı ile teslim edilecektir. Her konuda bizi iletişim numaramızdan arayarak ürünler hakkındaki sorularınızı yöneltebilirsiniz.

Canlı
Destek