Küçük Çiçek Detaylı Konsept Pasta
Küçük Çiçek Detaylı Konsept Pasta
Küçük Çiçek Detaylı Konsept Pasta
Küçük Çiçek Detaylı Konsept Pasta

Küçük Çiçek Detaylı Konsept Pasta

: BE121
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
7000 TL
35
7750 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Butik paşaya modellerimizden olan küçük çiçek detaylı konsept pastamızı söz ve nişan davetleriniz için sipariş edebilirsiniz. İki katlı olarak tasarladığımız pastanın görünümü kadar tadı da mükemmeldir. Evlilik öncesinde yapılan ve düğün hazırlıklarının öncesinde yapılan söz ve nişan önemli bir gündür. Belki de ilk ve son kez yapılacak davetin pastası da özel olmalıdır.

 

İki katlı olarak tasarlanmış yaş pasta siparişi için online sipariş formunu doldurmalısınız. Forma pastanın kaç kişilik olacağı, teslimat adresi, teslim edilmesi istenen tarih ve saati, ürün içeriği ve son olarak pastanın üzerine yazdırmak istediğiniz yazıyı ürün yazısı alanından bize iletmelisiniz. Tüm bilgilerin doğru olup olmadığını kontrol ettikten sonra satın al seçeneğinden pastanın siparişini tamamlayabilirsiniz.

 

Pastanız siparişin teslim edileceği gün hazırlanmaktadır. Özel soğutmalı araçlar sayesinde bozulmadan en taze hali ile ücretsiz kargo ile teslim edilecektir. Kargonuzu ana sayfada yer alan kargon nerede butonuna tıklayarak takip numarasından kontrol edebilirsiniz. Özel günleriniz için yaş pasta arayışında iseniz sitemizde bulunan butik pasta seçeneklerimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz.

Canlı
Destek