Karı Koca Figürlü Konsept Pasta
Karı Koca Figürlü Konsept Pasta
Karı Koca Figürlü Konsept Pasta

Karı Koca Figürlü Konsept Pasta

: BE085
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Evlilik yıl dönümüz ya da eşinizin doğum günü için farklı bir tasarım pasta arıyorsanız karı koca figürlü konsept pasta tam da sizin için tasarlanmış pasta modelidir. Pastanın üzerine oturmuş iki partner olarak tasarlanan pastanın görüntüsü gerçekten muhteşemdir. İki katlı olarak üretilen bu ürün için online sipariş formunu doldurabilir ve pastayı satın alabilirsiniz.

 

Pastayı satın almak için sipariş formunda sizden istenen bilgileri forma eksiksiz girmelisiniz. Pastanın kaç kişilik hazırlanacağı, ilçe, semt, teslim tarihi, teslim saati, ürün içeriği ve ürün yazısı alanlarını doldurarak siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Hem uygun fiyatlı hem de yorulmadan online sipariş vererek pasta sorununuzu kısa sürede halledebilirsiniz. Yaş pasta yanında misafirlerinize cupcake ürünlerinden de ikram edebilirsiniz. Adet olarak satın alabileceğiniz ürünler için de form doldurmalısınız.

 

Sipariş edilen ürünler gününde hazırlanmakta ve kargo ile ücretsiz olarak kapınıza kadar getirilerek teslim edilmektedir. Birbirinden güzel lezzetleri misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. Tadı damağınızda kalan ürünlerimiz her zaman tazedir. Bozulmaların önüne geçilmesi için özel soğutmalı araçlar ile size ulaştırmaktayız.

Canlı
Destek