Tek Taş Model Konsept Söz Nişan Pastası
Tek Taş Model Konsept Söz Nişan Pastası
Tek Taş Model Konsept Söz Nişan Pastası

Tek Taş Model Konsept Söz Nişan Pastası

: BE050
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 Sevdiklerinizi nasıl mutlu edeceğinizi düşünüyorsanız doğru adrestesiniz. Sevgini göstermenin farklı yolunu arıyorsanız size özel tasarlanan bu pastayı tercih edebilirsiniz. Tek taş model konsept söz nişan pastası ile sevdiğinize evlik teklifi edebilir söz ve nişan sonrası keyifli kutlamalar yapabilirsiniz.

 

Online sipariş verebileceğiniz pastalarımız günün de taze olarak yapılmakta olup belirlediğiniz teslimat tarihi ve teslimat saatinde kapınıza kadar gelmektedir. Sizlerin kapı kapı dolaşamadan ulaşabileceğiniz bu pasta için en az 2 gün önceden sipariş oluşturmanızı istiyoruz. Kaç kişilik isterseniz ona göre hazırlanan pastalarımız hem görseliyle hem de tadıyla davetlilerinizi kendinize hayran bıraktıracaktır. Pastanın üzerine günün anlam ve önemine uygun yazı yazdırabilir ya da tarih, isim gibi unutulmaz yazıları ekleyebilirsiniz.

 

Kargo sadece İstanbul içerisinde olmaktadır ve her semte ücretsiz dağıtım yapılmaktadır. Yine sitemizden seçeceğiniz cakepops ve cupcakeler ile gününüzü tatlı atıştırmalıklarla renklendirebilirsiniz. Kargolarımız özel soğutmalı araçlarımız ile ulaştırma yaptığından tadından ve görüntüsünden hiçbir zarar görmeden getirilmektedir.  Sizde hemen sipariş  formunu doldurarak bu lezzeti tadabilir gününüzü özel kılabilirsiniz.

Canlı
Destek