Renkli Güller Konsept Pasta
Renkli Güller Konsept Pasta
Renkli Güller Konsept Pasta

Renkli Güller Konsept Pasta

: BE079
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Söz ve nişan evlilik yolunda ilerleyen çiftler için atılan ilk adımdır. Bu özel günün pastası da özel olmalıdır. Bu günlerin tüm hazırlıkları önemlidir. Ama pastası çok daha önemlidir. Sitemizde söz-nişan pasta modelleri sergilenmektedir. Renkli güller pasta modeli ile bu özel gününüzü daha da renklendirebilirsiniz.

 

Renkli güler konsept pasta dışında küçük çiçek detaylı konsept, melek kanatlı çiçekli konsept, beyaz çiçekler minimal pasta gibi diğer ürünlerimizden de sipariş verebilirsiniz. Bu sizin özel gününüz ve sizin pastanız. Söz, nişan, düğün gibi davetlerde yapılacak hazırlıklar hiçbir zaman bitmez. Bu nedenle pastanızı online sipariş vererek diğer hazırlıklarınıza daha fazla vakit kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken çok basit. Pasta seçimini yapmak ve sipariş formunu doldurarak satın al seçeneğinden siparişinizi vermek. Kısa sürede tamamlanan sipariş sonrasında gününde siparişinizin gelmesini beklemek.

 

Tüm butik pasta modellerimiz formda belirtilen adrese istediğiniz tarih ve saatte ücretsiz kargo ile teslim edilir. Kargonuzu sitemizden kargom nerede alanından takip edebilirsiniz. Her konuda whatsapp kanalından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı
Destek