Beyaz Güllü Model Konsept Söz Nişan Pastası
Beyaz Güllü Model Konsept Söz Nişan Pastası

Beyaz Güllü Model Konsept Söz Nişan Pastası

: BE025
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

 Özel günlerimizde hepimiz günümüzü güzelleştirecek hem tadıyla hem görseliyle büyüleyecek özel pastalar ararız ve beyaz güllü model konsept söz nişan pastası da bunlardan birisidir. Sizin de söz, nişan, evlilik yıldönümü, düğün gibi merasimlerinizde seçebileceğiniz bu pastamız ile misafirlerinizle birlikte unutulmaz bir gün geçireceksiniz.

 

 Pastanızı davetli sayınıza göre seçebilmektesiniz. 2 katlı yapılan pastalarımız görsel açıdan tatmin edici olmaktadır. Üzerindeki süslemelerle ihtişamlı olan bu pastamız için üzerine isim ve tarih yazma imkanı da bulunmaktadır. Pasta içeriğini de aynı formda seçmek mümkündür çikolatalı, frambuazlı ya da damak tadınıza uygun her tadı seçebilirsiniz.

 

Teslimat tarihi ve teslimat saatini belirledikten sonra ön siparişinizi oluşturabilirsiniz. Siparişlerinizi en az 2 gün önceden vermeniz gerekmektedir. Vermiş olduğunuz teslim saati pastalarınız taze bir şekilde yapılarak özel soğutmalı araçlarımızla kapınıza kadar getirilmektedir. Kargom nerede seçeneği ile kargonuzun nerede olduğunu takip edebilirsiniz. Ürünlerimiz sadece İstanbul içerisine gönderilmektedir. Tüm semtlere hizmet verebilmekteyiz. Sizlerde özel günlerinizi pastalarımızla ve ikramlıkla taçlandırabilirsiniz.

Canlı
Destek