Beyaz Çiçekler Minimal Pasta
Beyaz Çiçekler Minimal Pasta
Beyaz Çiçekler Minimal Pasta
Beyaz Çiçekler Minimal Pasta

Beyaz Çiçekler Minimal Pasta

: BE105
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
6500 TL
35
7500 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Beyaz çiçekler ile süslenmiş pastamızı görenler hayran oluyor. Söz-nişan pastası olarak tasarladığımız bu modeli özel günleriniz için sipariş edebilirsiniz. Saflığı temsil eden beyaz renkli çiçeklerden tasarlanan beyaz çiçekler minimal pasta sizin için güzel bir seçenek olabilir. Bu pastayı almak için yapmanız gereken tek şey online olarak sipariş formunu doldurmak ve siparişinizi onaylamaktır.

 

Sipariş formuna pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgisi, teslim tarih ve saati, ürün içeriği, ürün yazısı alanlarının doldurulması ile pastaya sahip olabilirsiniz. 2gün öncesinden verilen siparişler gününde hazırlanarak sizlere teslim edilir. Pastanelerde arasında dolaşarak özellikle İstanbul gibi metropol bir şehirde pasta arayışı oldukça yorucu olacaktır. Evinizde oturduğunuz yerden internetten pastaların görsellerini inceleyerek siparişinizi online vermeniz hem kısa sürecek hem de gününde sorun yaşamadan elinizde olacaktır.

 

Bayat, tadı kötü ve bozuk ürünleri kimse misafirlerine ikram etmek istemez. Bizler bunun farkındayız. Bu nedenle tüm ürünlerimizi kişiye özel tasarlayarak teslim gününde hazırlamaktayız. Hazırlanan ürünler ücretsiz kargo ile adrese kadar teslim edilmektedir.

Canlı
Destek