Renkli Çiçekli Minimal Pasta
Renkli Çiçekli Minimal Pasta
Renkli Çiçekli Minimal Pasta
Renkli Çiçekli Minimal Pasta

Renkli Çiçekli Minimal Pasta

: BE195
4.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4000 TL
20
5000 TL
25
5750 TL
30
7000 TL
35
7750 TL
40
8500 TL
45
9500 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Renkli çiçekler ile hazırlanan ve iki katlı olan pasta görüntüsü ile herkesi büyülüyor. Butik pasta modelleri arasında bulunan naked cake pasta kategorisinde yer alan renkli çiçekli minimal pastayı sevdiklerinize hediye edebilirsiniz.

 

Renkli çiçekli minimal pasta ya da diğer tüm pasta modellerimizden sipariş vermek için sitemizde bulunan forma sizden istenen bilgileri belirterek online pasta siparişinizi tamamlamış olursunuz. Forma adres bilgisi, pastanın kaç kişilik olacağı, teslim tarihi, teslim saati, ürün içeriği bilgilerinin girilmesi gerekiyor. Sevdiğiniz kişiye vermek istediğiniz özel bir mesaj var ise mesajınızı ürün yazısı alanından bize bildirmeniz yeterlidir. Pasta gününde hazırlanmakta ve kapınıza kadar ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

 

Pasta modellerimiz yanında sitemizde davetler için uygun ikramlık ürünler ve tatlı çeşitlerimiz bulunmaktadır. Cupcake ve cakepops çeşitleri tek kişilik olarak üretildiği için adet olarak alabilirsiniz. Tatlılarımızı ise kilo olarak sipariş edebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz gününde hazırlandığı için her zaman taze lezzetlidir. Pastalar hakkında bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı
Destek