Yapay Gül Detaylı Naked Cake
Yapay Gül Detaylı Naked Cake
Yapay Gül Detaylı Naked Cake
Yapay Gül Detaylı Naked Cake

Yapay Gül Detaylı Naked Cake

: BE216
2.750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2750 TL
20
3500 TL
25
4400 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
6800 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Naked cake pastalar son yıllarda en çok tercih edilen pasta çeşitleridir. Krema ve şeker hamuru kullanmadan yapılan pastalar daha hafif tatlara sahiptir. Yapay gül detaylı naked pasta iki katlı olarak üretilen ve en çok ilgi gören pasta modellerinden birisidir. Pasta gül bahçesi gibi görünmektedir.

 

Yapay gül detaylı naked pasta modelini sitemizden inceleyerek söz ya da nişan törenleriniz için sipariş edebilirsiniz. Böylesine önemli günlerin pastası da özel olmalıdır. 15 kişilikten 50 kişiliğe kadar üretilen pastanın büyüklüğü kişi sayısına göre değişmektedir. Pastanın içeriğini isterseniz değiştirebilirsiniz. Sitemizde bulunan sipariş formunu online doldurabilir ve pastayı satın alabilirsiniz. Böylece nişan hazırlıklarınıza daha fazla zaman ayırabilirsiniz.

 

Pastalar teslim edileceği günün sabahında tasarlanmaktadır. En taze hali ile sorunsuz olarak tam zamanında adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Kargonuzu ana sayfamızda bulunan kargom nerede alanından takip edebilirsiniz. Pasta, sipariş ve kargo hakkında bilgi almak isterseniz whatsapp kanalından bizimle iletişime geçebilir ve sorularınızın yanıtlarını alabilirsiniz.

Canlı
Destek