Mor Çiçekli Minimal Pasta
Mor Çiçekli Minimal Pasta
Mor Çiçekli Minimal Pasta
Mor Çiçekli Minimal Pasta

Mor Çiçekli Minimal Pasta

: BE186
2.750,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
2750 TL
20
3500 TL
25
4400 TL
30
5300 TL
35
6000 TL
40
6800 TL
45
7500 TL
50
8500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Hayal gücü ve maneviyatı temsil eden mor rengin kullanılması ile hazırlanan mor çiçekli minimal pasta sözlenen ya da nişanlanalar için güzel bir seçenek olabilir. Söz- nişan gibi evliliğe atılan ilk adımlar kişiler için en özel anlardır. Belki de hayatta bir kez yaşanacak bu günlerin pastası da özel olmalı ve ileride mutlu bir gün olarak hatırlanmalıdır.

 

Butik pasta modelleri arasında bulunan ve söz-nişan kategorisinde yer alan pasta modelini sipariş etmek çok kolay. Sitemizi ziyaret ederek seçtiğiniz pastayı online sipariş verebilirsiniz. Yapmanız gereken birkaç dakikanızı ayırarak sipariş formuna sizden istenen bilgileri girmek. Adres, teslim tarih ve saat, pastanın kaç kişilik olacağı gibi alanlarını doldurduğunuzda pastayı satın alma işlemi tamamlanacaktır.

 

Pastanın içeriği hakkında bilgi almak ve değişiklik yapmak isterseniz whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gününde tasarlanan ve hazırlanan pasta en taze hali ile formda belirttiğiniz adrese ücretsiz kargo avantajı ile teslim edilmektedir. Sitemizden hem yaş pasta hem de ikramlıklarınız sipariş ederek özel gün kutlamalarının en büyük sorunlarını kolaylıkla halledebilirsiniz.

Canlı
Destek