Atlantis Temalı Konsept Pasta
Atlantis Temalı Konsept Pasta
Atlantis Temalı Konsept Pasta
Atlantis Temalı Konsept Pasta
Atlantis Temalı Konsept Pasta

Atlantis Temalı Konsept Pasta

: BE220
4.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
4250 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Denizi çok seven arkadaşınız ya da çocuğunuz için Atlantis temalı konsept pasta siparişini vererek ona faklı bir konsept parti düzenleyebilirsiniz. Pastanın üzerinde deniz kızı, deniz anası, deniz atı, deniz yıldızı gibi figürler bulunmaktadır. Huzuru ve barışı temsil eden mavi renkte olan pasta görüntüsü ile herkesi kendine hayran bırakıyor.

 

Atlantis temalı konsept pastayı satın almak istiyorsanız internet üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Ürün sayfasında bulunan sipariş formunu online doldurabilir ve pastanın adresinize teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Formda istenen bilgilerin girilmesi ile satın al seçeneğinden pastayı satın alabilirsiniz. Pastanızı 2 gün önceden sipariş etmeyi unutmayın. Tüm butik pasta modellerimizde olduğu gibi bu pasta modelimizde sipariş gününde hazırlanmaktadır. Ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

 

Sitemizde doğum günü gibi tüm özel günlere özel ürettiğimiz pasta modellerimiz bulunmaktadır. Ürünleri görselleri ile inceleyerek istediğiniz pastayı kısa sürede sipariş edebilirsiniz. Bayat ve bozuk pastayı misafirlerine ikram etmek istemeyenler taze ve lezzetli pasta almak için büyük bir titizlikle imal ettiğimiz pastalardan alarak konuklarına rahatlıkla ikram edebilirler.

Canlı
Destek