Diyetisyen Temalı Konsept Pasta
Diyetisyen Temalı Konsept Pasta

Diyetisyen Temalı Konsept Pasta

: BE099
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Diyetisyen mesleğini yapan bir yakınınız için diyetisyen temalı konsept pasta güzel bir seçenek olabilir. Pastanın üzerine diyet ürün figürleri yerleştirilmiştir. Resme bakıldığında bir tablo gibi görünen pasta diyetisyen tanıdığınızı gerçekten mutlu edecektir.

 

Her zaman taze ve lezzetli ürünler teslim ederek müşteri memnuniyetine önem veren firmamız gününde pastayı hazırlamakta ve bozulmaların önüne geçmek için özel soğutmalı araçlar yardımı ile adresine kadar getirmektedir. Online sipariş kolaylığından yararlanarak pasta sorununuzdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Çünkü pastanın olmadığı bir kutlama düşünülemez. Sitemizde farklı konseptlere uygun birbirinden farklı ve ilgi çeken pasta modellerimiz bulunmaktadır. Hayallerinizi süsleyen pasta modelini bu seçenekler arasından kolayca bulabilirsiniz.

 

Beğendiğiniz pastayı satın almak için forma sizden istenen bilgileri girmeniz yeterli olacaktır. İçerinde değişiklik yapmak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve sevdiğiniz aromalar ile pastanızın hazırlanmasını isteyebilirsiniz. Pastanın üzerine yazı yazdırmak istiyorsanız vereceğiniz mesajı ürün yazısı alanından bize ulaştırabilirsiniz. Sizin isteklerinize önem vererek hazırlanan pastalar tam vaktinde en taze hali ile adresinize teslim edilecektir.

Canlı
Destek