Film Şeridi Temalı Pasta
Film Şeridi Temalı Pasta
Film Şeridi Temalı Pasta
Film Şeridi Temalı Pasta

Film Şeridi Temalı Pasta

: BE138
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sinema sevenler ya da film sektöründe çalışanlar için film şeridi temalı pasta güzel bir seçenek. Film şeridi gibi pastanın görüntüsü görenlerin şaşkınlığına neden oluyor. Gerçek gibi görünen pastaya sahip olmak için hemen online pasta siparişinize vererek bu pastayı satın alabilirsiniz.

 

Bu ürünümüz ve diğer butik pasta modellerimiz için sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. Artık pastane pastane dolaşmaya gerek yok. Tüm alış-verişler internet üzerinden yapılmaktadır. Biz de sizler için tasarladığımız pastaları ayağınıza getirdik. Sitemizi ziyaret ederek tüm özel gün kutlamalarınız için pasta modeli bulabilirsiniz.

 

Butik pasta modeli siparişi için sipariş formunu doldurmanız gerekmektedir. İstenen bilgilerin girilmesinden sonra siparişinizi onaylayarak satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz aynı gün tasarlanarak hazırlandığı için her zaman tazedir. Kişiye özel olarak yapılan pastalar gününde adresinize ücretsiz kargo ile teslim edilir. Ana sayfada sağ üst köşede bulunan kargom nerede alanına tıklayarak kargonuzu takip edebilirsiniz.

Ürünlerimiz hakkında ve pastanın içeriğinde değişiklik yapmak istediğinizde telefon numaramızdan ya da whatsapp kanalından bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Canlı
Destek