Güllü Çiçekli Model Konsept Pasta
Güllü Çiçekli Model Konsept Pasta
Güllü Çiçekli Model Konsept Pasta

Güllü Çiçekli Model Konsept Pasta

: BE060
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Görüntüsü ile çiçek bahçesi gibi olan pastayı annenize anneler gününde, sevilinize sevgililer gününde, eşinize doğum gününde sipariş edebilirsiniz. Güllü çiçekli model konsept pasta kadınlar tarafından çok ilgi görmektedir. Gülleri almaktan hoşlanan sevdiğiniz kişiye bu pastayı alarak eşsiz bir kutlama yapabilirsiniz.

 

Bu şaheser pasta için online olarak sipariş formunu doldurmanız satın almanız için yeterli olacaktır. Forma sizden istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi gerekmektedir. Pastanın kaç kişi için hazırlanacağı, teslim edilmesi istenen adres bilgisi, teslim tarih ve saati, ürün içeriği, ürün yazısı alanlarına yazdığınız bilgileri kontrol ederek satın al seçeneğinden online pasta siparişiniz tamamlanır.

 

Sitemizde butik pasta modelleri yanında cupcake, makaron gibi, renkli ve lezzetli ikramlıklar da bulunmaktadır. Vazgeçemediğimiz şerbetli tatlılarımızı da sipariş ederek bu güzel lezzetleri misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Sitemizde bulunan tüm ürünlerimiz gününde hazırlanmakta ve taze olarak adresinize teslim edildiği için lezzetleri de enfestir. Bu güzel lezzetleri misafirlerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. Eminiz ki tatları damağında kalacak bu lezzetleri yeniden sipariş etmek isteyeceksiniz.

Canlı
Destek