Küçük Tren Temalı Konsept Pasta
Küçük Tren Temalı Konsept Pasta
Küçük Tren Temalı Konsept Pasta
Küçük Tren Temalı Konsept Pasta

Küçük Tren Temalı Konsept Pasta

: BE189
1.800,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
1800 TL
15
2500 TL
20
3300 TL
25
4000 TL
30
4850 TL
35
5500 TL
40
6300 TL
45
7000 TL
50
8000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Küçük tren temalı konsept pasta ile çocuklarınıza doğum günlerinde güzel bir kutlama yapabilirsiniz. Pastayı gören çocuklar gerçekten çok mutlu oluyorlar. Gerçek bir tren görünümünün olması çocuklar kadar büyüklerin de hayranlığını kazandırıyor. Güzel bir parti güzel bir pasta ile taçlanıyor.

 

Özel günlerin pastası da özel olduğu için kişiye göre özel olarak tasarlamaktayız. Yapmış olduğumuz pasta tasarımlarımız sitemizde sergilenmektedir. Hepsi birbirinden farklı ve farklı konseptler düşünülerek yapılmıştır. Bir resim gibi duran pastaların tatları da muhteşemdir. Pasta siparişi vermek isteyenler online olarak form doldurabilir ve pasta sorununu kısa sürede halledebilirler. Formda istenen bilgilerin doğru ve eksiksiz girilmesi alacağımız sipariş için yeterlidir. Ürünler gününde hazırlanmaktadır. Hazırlanan ürünler özel soğutmalı araçlar ile adrese tam gününde ve saatinde ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

 

Butik pasta modellerimiz ve diğer ikramlık ürünlerimiz hakkında bilgi almak için whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bozuk ve bayat pastaları kimse misafirlerine ikram etmek istemez. Bu nedenle bizler ürünlerimizi taze olması için gününde hazırlamaktayız.

Canlı
Destek