Lime Krema Sade Kekli

: BE160
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tek kişilik olarak üretilen bu küçük lezzetlerden birisi olan Lime krema sade kekli modelimizi adet olarak satın alabilirsiniz. Cupcake dışında sitemizde yüzlerce farklı konseptler için hazırlamış olduğumuz pasta modellerimiz muhteşem görünümleri ile sergilenmektedir. İkramlıkları ve yaş pastayı online olarak sipariş verebilir ve kutlamaların vazgeçilmez parça sorunuzu ortadan kaldırabilirsiniz.

 

Ürünleri satın almak için sipariş formuna sizden istenen bilgileri girmeniz yeterli oluyor. Kaç adet lime krema sade kekli istiyorsanız istediğiniz adedi, teslim tarih ve saatini, adres bilgilerini belirtmeniz durumunda ürünler gününde hazırlanacak ve ücretsiz kargo seçeneği ile adresinize teslim edilecektir. Böylece kutlamanın ikramlık sorunu da ortadan kalkmış olacaktır.

 

Online sipariş vererek zamandan tasarruf edebilir ve davetin diğer hazırlıklarına daha gazla zaman ayırabilirsiniz. Cupcake çeşitlerimiz yanında sitemizde birbirinden farklı tasarım pasta modellerimiz de bulunmaktadır. Sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu etmek için ona sürpriz bir kutlama hazırlayarak pastanızı sitemizden sipariş edebilirsiniz. Bizlere sormak istedikleriniz var ise iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı
Destek