Civciv Görünümlü Cupcake

: BE156
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Cupcake çocukların sevdikleri lezzetlerden birisidir. Ürünün üzerinde civciv figürünün olması çocukların çok daha fazla dikkatini çekmektedir. Sarı renkte kek ve üzerinde civciv olan civciv görünümlü cupcake ile kutlamanızdaki ikramlık sorununu çözmek istiyorsanız online sipariş verebilirsiniz.

Online sipariş ile birkaç dakikada sipariş formunu doldurarak bu ürünü satın alabilirsiniz. Sipariş formuna kaç adet istediğinizi, adres bilgilerinizi, teslim tarih ve saatini belirtmeniz durumunda siparişiniz tam vaktinde ücretsiz kargo ile size teslim edilecektir.

 

Cupcake dışında sitemizde pasta modelleri de yer almaktadır. Doğum günü, söz, nişan gibi tüm özel günlerinize uygun pasta modellerini inceleyerek sipariş formunu doldurarak online pasta siparişinizi verebilirsiniz. Pastanın içeriğinde değişiklik yapmak isterseniz iletişim numaramızdan ya da whatsapp kanalından bize iletebilirsiniz.

 

Butik pasta ve cupcake ürünlerimizin taze ve lezzetli olması için sipariş gününde hazırlamaktayız. Bu nedene görüntüleri kadar ürünlerimizin lezzetleri de muhteşemdir. Sevdiklerinizi mutlu etmek ve ileri de onların hatırlayacakları güzel bir anı için pasta siparişi verebilirsiniz. İkramlık olarak da cupcake çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz.

Canlı
Destek