Deniz Kızı Konsept

: BE158
100,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1500 TL
20
2000 TL
25
2500 TL
30
3000 TL
35
3500 TL
40
4000 TL
45
4500 TL
50
5000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Deniz kızı konsept cupcake modeli üzerindeki deniz kızının kuyruğu figürü ve deniz gibi mavi rengi ile görenleri hayran bıraktırıyor. Çocukların yanında büyüklerinde çok sevdiği bu küçük lezzetlerden satın almak için beklemenize gerek yok. Modelin üzerine tıklayarak açılan sayfada bulunan formu doldurmanız halinde ürün adresinize teslim edilecektir.

 

Sipariş formuna kaç adet istediğinizi, adresinizi, teslim tarih ve saatini belirterek ürünleri satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz. Tüm butik pasta modellerimizde olduğu gibi deniz kızı konsept ürünümüzde teslimat gününde hazırlanmaktadır. Gününde hazırlandığı için her zaman taze ve lezzetlidir. Konuklarınıza gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. Davete katılan kişi sayısı kadar sipariş verdiğiniz için davetteki israfında önüne geçmiş olursunuz.

 

Doğum günü, söz, nişan gibi özel günlerde yaş pasta siparişi için sitemizde bulunan butik pasta modellerini inceleyerek pasta siparişini verebilirsiniz. Tüm ürünler ücretsiz kargo ile adrese teslim edilmektedir. Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bizi arayabilir ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı
Destek