Beyaz Kremalı Şekerlemeli

: BE148
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Beyaz kremalı şekerlemeli cupcake renkli görünümü ile dikkat çeken ürünlerimizden bir tanesidir. 15 ile 50 adet arasında sipariş verebildiğiniz ürünümüzden daha fazla davetli sayısı var ise daha çok sipariş de verebilirsiniz. Çocukların çok sevdiği lezzetler çocukların doğum günlerinde daha çok tercih edilmektedir. Sadece davet ve organizasyonlar için değil evinize gelen misafirlerinize de ikram edebileceğiniz ürünleri satın almak istiyorsanız online sipariş ederek satın alabilirsiniz.

 

Beyaz kremalı şekerlemeli ve diğer cupcake ürünlerimize küçük lezzetler kategorisinden ulaşabilirsiniz. Birbirinden renkli ve lezzetli ürünler son yıllarda herkes tarafından sipariş edilmektedir. Yaş pastalarda olduğu gibi hemen hemen her davette cupcakeler ile karşılaşılmaktadır.

 

Pasta modellerimize butik pasta kategorisinden inceleyebilirsiniz. Doğum günü, yetişkin pasta, erkek çocuk pasta gibi farklı konseptler için hazırladığımız pastalarımızın görselleri ile sergilendiğini göreceksiniz. Birbirinden farklı tasarımlardan sipariş vermek için öncelikle kaç kişilik pasta istediğiniz belirtmelisiniz. Pastanın içeriğini de whatsapp üzerinden bize iletebilirsiniz. Son olarak satın al seçeneğinden adres bilgilerinizi vererek siparişinizi tamamlayabilirsiniz. Gününde hazırlanan ürünler ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilecektir.

Canlı
Destek