Kakaolu Kek Vişne Taneli

: BE150
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kek üzerine krema ve vişne tanesi konularak elde edilen bu küçük lezzetlere sahip olmak istiyorsanız hemen online sipariş edebilirsiniz. Görünümü ile dikkat çeken ve yenildiğinde tadı damağınızda kalan bu enfes ürün tek kişilik üretilmektedir. Büyük küçük her yaş kesimi tarafından beğenilmektedir. Doğum günü gibi kutlamalarında ikramlık olarak güzel bir seçenek.

Cupcake siparişlerinizi online sipariş ederek hem zamandan tasarruf edebilir hem de konuklara ne ikram edeceğim telaşından kurtulabilirsiniz. Davetli sayısına göre kaç adet almak istiyorsanız o sayıda siparişinizi verebilirsiniz. Böylelikle kutlamalarda yaşanan israfların da önüne geçebilirsiniz.

 

İnternetten verdiğiniz siparişler gününde hazırlanmakta oldukları için her zaman taze olarak size teslim edilir. Kargo için sizden ücret talep edilmez. Siparişler ve ürünler hakkında bilgi almak isterseniz Whatsapptan bize yazmanız ya da iletişim numaramızdan bizi aramanız yeterlidir.

 

Kakaolu kek vişne taneli ürün dışında sitemizde bulunan pasta modellerimizi inceleyerek istediğiniz tasarım pastayı satın alabilirsiniz. Pastalar tek katlı ya da iki katlı olarak üretilmektedir. İçeriğine siz karar verebilirsiniz.

Canlı
Destek