Sade Kek ve Tarçınlı Krema

: BE169
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
2500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Son yıllarda pastacılık sektörü çok daha fazla gelişmiş ve satışlar internet üzerinden online olarak yapılmaktadır. Online sipariş müşteriler için çok daha kolay olmaktadır. Almak istediklerin ürünlerin görsellerini inceleyerek seçim yapmak çok daha kolay olmaktadır. Konuklara pastanın yanında ikramlık ürün arayışında olanlar için sade kek ve tarçınlı krema iyi bir seçenek olabilir.

 

Sade kek ve tarçınlı krema dışında kremalı çikolatalı, damla parçacıklı çikolatalı, çikolatalı kek ve pembe kremalı gibi farklı ürün seçimi de yapabilirsiniz. Online cupcake satın almak için sipariş formunu doldurmanız yeterli oluyor. Adet olarak satılan üründen kaç tane istediğinizi forma girmelisiniz. Adres bilgileri ve teslim tarihini de belirttikten sonra siparişiniz tamamlanır. Ürün teslim edileceği gün hazırlanır ve verilen adrese ücretsiz kargo ile teslim edilir.

 

Görünümleri ve lezzetleri ile herkes tarafından beğenilen cupcakeler gerçekten muhteşem lezzetlerdir. Sevdiğiniz tatlara uygun siparişini verebileceğiniz ürün ile misafirlere ne ikram edeceğiniz sorununuzu ortadan kaldıracaktır. İletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve siparişler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Canlı
Destek