Yeşil Kekli Yeşil Kremalı

: BE155
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özel günlerinizde sevdikleriniz içi hazırlayacağınız kutlamalarda ikramlık olarak yeşil kekli yeşil kremalı cupcake ürünümüzü online sipariş ederek bu sorununuzdan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Sitemizde pembe kremalı sade kekli, çikolatalı kek yeşil kremalı gibi daha birçok cupcake çeşidi bulunmaktadır. Ürünlerimiz tek kişilik olarak üretildiği için davet ve organizasyonların vazgeçilmez ikramlıklarıdır. Küçük büyük herkesin beğendiği bu küçük lezzetlerden satın almak için sipariş formunu doldurmalısınız.

Sipariş formuna kaç adet ürün istediğinizi, adres bilgilerini ve teslim tarihi girerek satın al seçeneğinden online siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Cupcake dışında sitemizde butik pasta modellerimizde yer almaktadır. Özel tasarım pastaları inceleyerek sevdiklerinizi özel günlerinde pasta sipariş ederek mutlu edebilirsiniz. Tüm butik pasta modellerimiz ve yeşil kekli yeşil kremalı ürünümüz İstanbul’un tüm ilçelerine ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

 

Ürünler hakkında daha detaylı bilgi almak ya da özel istekleriniz var ise iletişim numaramızdan bizi arayabilir ya da Whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz. Son yıllarda her alanda olduğu gibi pasta siparişleri online verilmektedir.

Canlı
Destek