Rengarenk Kremalı Sade Kekli

: BE164
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çocuğunuzun doğum gününde ikramlık olarak rengarenk kremalı sade kekli ürünümüz sipariş vererek çocukların çok sevdiği lezzetleri online satın alabilirsiniz. Renkli görünümleri ile dikkat çeken ürünümüz lezzeti ile çok beğenilen ürünlerimizden birisidir.

 

Tek kişilik olarak hazırlanan rengarenk kremalı sade kek satın almak için form doldurmanız gerekiyor. Forma kaç adet istediğinizi, adres bilgilerini, teslim edilmesini istediğiniz tarih ve saati belirtmeniz durumunda siparişiniz gününde elinizde olur. Ürünlerimizi teslim edeceğimiz günün sabahında hazırlamaktayız. Ücretsiz kargo ile ve özel soğutmalı araçlarımız ile adresinize kadar teslim etmekteyiz. Kargonuzu sitemizden kargom nerede alanından takip edebilirsiniz.

 

İkramlıklar yanında davetlerin vazgeçilmezi yaş pasta seçimini de sitemizden yapabilir ve online sipariş verebilirsiniz. Pasta modellerimiz görüntüleri ve fiyatları ile sergilenmektedir. İstediğiniz pastayı seçebilir ve satın alabilirsiniz. Pastalarımız hakkında bilgi almak ya da içeriklerinde değişiklik yapmak isterseniz iletişim numaramızdan bize ulaşabilir ve isteklerinizi bildirebilirsiniz. Mutlu ve özel bir günün hem pastası hem de konuklara ikram edilecek ürünleri özel olmalıdır.

Canlı
Destek