Çilek Figürlü Kremalı Sade Kekli

: BE161
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Tek kişilik çilek figürlü kremalı sade kekli ürünümüzü online sipariş verebilir ve adrese ücretsiz teslim avantajından faydalanabilirsiniz. Son yıllarda görünüşleri ve lezzetleri ile büyük küçük herkesin sevdiği bu lezzetler davetlerin vazgeçilmezleri arasında bulunmaktadır. Doğum günü gibi her özel gün için bu ürünleri kişi sayısına göre online sipariş edebilirsiniz.

 

Çilek figürlü kremalı sade kekli ürüne tıkladığınızda açılan ürün sayfasındaki sipariş formuna kaç adet ürün istediğinizi, teslim edilmesini istediğiniz adresi, teslim gün ve saatini belirtmeniz durumunda siparişler ücretsiz kargo ile tam gününde ve saatinde ücretsiz kargo ile adresinize teslim edilecektir. Siparişini vereceğiniz bu küçük lezzetler misafirlerinizden tam not alacaktır.

 

Cupcake ürün çeşitlerimiz yanında butik pasta modellerimizde sitemizde sergilenmektedir. Farklı tasarımları ile görenlerin hayran olduğu pastalarımızı online satın alabilir ve sevdiklerinize unutulmaz özel gün kutlaması için parti düzenleyebilirsiniz. Butik pasta modellerimiz ve ikramlık cupcake çeşitlerimiz taze ve lezzetli olması için siparişin teslim edileceği gün hazırlanmaktadır. Pasta ve ikramlık sorununuzu kısa sürede çözmek için online sipariş kolaylığından faydalanmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Canlı
Destek