Mavi Kremalı Sade Kekli

: BE147
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
1800 TL
30
2000 TL
35
2400 TL
40
2800 TL
45
3200 TL
50
2500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Küçük lezzetlerden bir tanesi olan mavi kremalı sade kekli ürünümüz özel kutularda adresinize kadar teslim edilmektedir. Uzun yıllardır pastacılık sektöründe hizmet veren ve kaliteli hizmetleri ile kendini kanıtlayan Bekiroğulları pastanelerinin tüm ürünlerine internet üzerinden ulaşabilirsiniz.

Artık alış-verişler online olarak yapılmaktadır. Cupcake, butik pasta ve şerbetli tatlılarımızdan satın almak istediğinizde sitemizi ziyaret ederek online sipariş verebilirsiniz. Özel gün kutlamalarında pasta ve ikramlıklar önemlidir. Pastanın yanında konuklara ikram edebileceğiniz mavi kremalı sade kekli ürünümüz güzel bir alternatif olabilir. Dilerseniz diğer cupcake ürünlerimizden de sipariş verebilirsiniz.

 

Online siparişlerde davetli sayısı kadar mavi kremalı sade kekli ürün sipariş ettiğinizde israfın önüne de geçmiş olursunuz. Ürünler büyük bir titizlikle gününde hazırlanmakta ambalajlanarak soğutmalı araçlar ile teslim edilmektedir. Kargomuz ücretsiz teslimat yapmaktadır.

 

Butik pastalarımızı da kişi sayısına göre tek katlı ya da iki katlı modellerimizden seçerek sipariş edebilirsiniz. Görünümleri ile insanların hayran oldukları pastalarımız hem taze hem de lezzetlidir. Ürün ve ürün içeriği hakkında bilgi almak için whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Canlı
Destek