Sade Kek ve Kremalı Üzeri Şekerlemeli

: BE165
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Doğum gün kutlamasında misafirlerinize sade kek ve kremalı üzeri şekerlemeli ürünümüzü sipariş ederek ikramlık sorununuzu kolaca çözebilirsiniz. Özel gün kutlamalarında yaş pasta yanında misafirlere ikram etmek için ürün arayışına girenler online olarak cupcake çeşitlerimizden sipariş vererek diğer hazırlıklara daha fazla zaman harcayabilirler.

 

Son yıllarda her alanda olduğu gibi pastacılık sektöründe de online satışlar yapılmaktadır. Bu satışlar müşteriler çok daha memnun oluyorlar. Pastanelerde gezmek dolaşmak yerine internetin olduğu her yerden siteye giriş yaparak ürünleri görselleri ile inceleyip istedikleri ürünü kısa sürede sipariş edebiliyorlar. Sade kek ve kremalı üzeri şekerlemeli ürünü satın almak için form doldurmak yeterli oluyor. Forma adres bilgileri, kaç adet istendiği, teslim edilecek tarihin girilmesi ile sipariş tamamlanıyor.

 

Ürünler gününde hazırlanmakta ve verilen adrese belirtilen tarihte sorunsuz olarak ve ücretsiz kargo avantajı ile teslim edilmektedir. Bu ürün dışında sitemizde birbirinden farklı ve lezzetli cupcake çeşidimiz bulunmaktadır. Ürünlerimiz hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan ya da whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Canlı
Destek