Kakaolu Kek ve Kremalı

: BE162
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
280 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Kakaolu kek ve kremalı ürünümüz hemen hemen herkes tarafından beğenilerek tüketilen küçük lezzetlerden sadece bir tanesidir. Cupcake ürünlerimiz görünüşleri ve lezzetleri ile herkesi kendine hayran bıraktıran ürünlerdir. Davetlerde ikramlık sorununuz halletmek istiyorsanız sitemizden online kakaolu kek ve kremalı modelimizi online sipariş verebilirsiniz.

 

Online sipariş için sitede yer alan formu doldurmalısınız. Kaç adet cupcake istediğinizi, adresinizi, teslim tarih ve saatini belirttiğinizde ürünler gününde hazırlanacak ve ücretsiz kargo ile İstanbul’un her ilçesine adresinize teslim edilecektir. Ürünler teslimat sabahında hazırlandığı için her zaman taze ve lezzetlidir. Misafirlerinize ikram ettiğiniz ürünler çok sevilecek ve tadı damaklarında kalacaktır.

 

Cupcake çeşitlerimiz yanında sitemizde yüzlerce butik pasta modeli de bulunmaktadır. Farklı tasarımları ile görenlerin hayran olduğu yaş pastayı satın almak için online sipariş formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Ürünleri en az 2 gün öncesinden sipariş etmelisiniz. Pasta modellerimiz ya da ikramlık ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz iletişim numaramızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz. Online sipariş kolaylığından faydalanın ve sevdiklerinizi mutlu edin!

Canlı
Destek