Yeşil Detaylı Kremalı Sade Kek

: BE163
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Cupcake tek kişiye sunulmak üzere hazırlanan keklerdir. Üzerleri krema ile kaplanan bu lezzetler hem görünümleri hem de tatları ile herkes tarafından beğeni ile tüketilmektedir. Yeşil detaylı kremalı sade kek sitemizde bulunan cupcake çeşitlerimizden sadece biridir. Birbirinden lezzetli daha birçok ürün çeşidimiz sitemizde görseli ile yer almaktadır.

 

Ürünümüzü satın almak için ürün sayfasında bulunan formu doldurmanız gerekmektedir. Forma adres bilgilerini, kaç adet ürün istediğinizi, teslim edilmesi istenen tarih ve saati belirtmeniz durumunda siparişleriniz gününde ücretsiz kargo ile İstanbul’un her ilçesine teslim edilmektedir. Siparişlerinizi en az 2 gün öncesinden sipariş etmelisiniz. Yeşil kremalı detaylı sade kek diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi taze ve lezzetli olması için gününde hazırlanmaktadır.

 

Davetlerde ikramlık olarak sunulan cupcake dışında sitemizde farklı konseptlere uygun butik pasta modellerimizde bulunmaktadır. Farklı tasarımlar ile hazırlanan pastaları doğum günü, söz, nişan gibi günlerde online sipariş kolaylığından faydalanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey online form doldurmak ve satın al seçeneğinden siparişi onaylamaktır.

Canlı
Destek