Çikolatalı Krema Makaronlu

: BE151
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çikolata ve makaronun birleştiği çikolatalı krema makaronlu ürünümüzü satın almak ve kutlamanızda misafirlerine ikram etmek istiyorsanız online sipariş seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Kek ile çikolatanın birleştiği bu lezzeti sevmeyen yok gibidir. Özellikle çocukların doğum günlerinde tercih edilen bu küçük lezzetler tek kişiliktir.

Siparişini vereceğiniz çikolatalı krema makaronlu üründen kaç adet istediğinizi belirtmelisiniz. Diğer cupcake çeşitlerimizi de inceleyebilir ve farklı siparişlerde vererek kutlamanızı daha da renklendirebilirsiniz.

 

Görünümleri ile herkeste hayranlık uyandıran farklı tasarımlar ile hazırlanan butik pasta modellerimizden de online sipariş verebilirsiniz. Birbirinden lezzetli ve taze pastalarımız gününde hazırlanmakta ve en taze hali ile adresinize özel soğutmalı araçlar ile ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

 

Sitemizde vazgeçemediğimiz illaki özel bir gün olsun diye beklemediğimiz şerbetli tatlılarda bulunmaktadır. Baklava, kadayıf gibi tatlı siparişlerinizi de internet üzerinden satın alabilirsiniz. Kaç kilo istediğinizi bize en az 2 gün öncesinden bildirin biz istediğiniz gün ve saatte size teslim edelim. Pasta, ikramlık ve tatlı ihtiyaçlarınızı pastanelerde dolaşmadan online olarak çözümleyebilirsiniz.

Canlı
Destek