Kremalı Çikolatalı

: BE145
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Cupcake lezzetli olduğu kadar hafif ürünlerdir. Adet olarak üretilen kremalı çikolatalı cupcake siparişinizi davetli sayısına göre verebilirsiniz. Hem görünüşleri ile hem de lezzetleri ile çok sevilen lezzetlerden alarak kutlamada misafirlere pastanın yanında ne ikram edeceğinizi çözmüş olursunuz.

Kek, krema ve çikolatanın birleştiği lezzetler çocuklar tarafından olduğu kadar büyükler tarafından da çok beğenilmektedir. Online sipariş ile ürünlere sahip olabilirsiniz.

 

Verilen siparişler itina ile hazırlanır ve sorunsuz olarak kapınıza kadar getirilir. Kargo için ücret talep edilmez. Ürünlerimiz cupcakelerden ibaret değildir. Butik pasta modellerimiz ve şerbetli tatlılarımızda bulunmaktadır.

 

Butik pasta modellerimiz konseptlere göre gruplandırılmıştır. Çocuğunuzun doğum günü için doğum günü pastaları, söz- nişan için söz nişan pastaları alanından bakarak beğendiğiniz pastayı online sipariş edebilirsiniz. Pastanın içeriğine siz karar veriyorsunuz. İlave etmek istediğiniz figür ya da süslemeler var ise whatsapp üzerinden ya da iletişim numaramızdan biz arayarak iletebilirsiniz. Pastanın üzerine yazı yazdırabilirsiniz. Sizin özel gününüz olduğu için sizin istekleriniz bizim için önemli.

Canlı
Destek