Mavi Kremalı Çikolata Kekli

: BE152
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Mavi krema çikolata kekli siparişinizi hemen verin. Hem görüntüsü hem de lezzeti ile çok beğenilen ürünümüz tek kişilik olarak üretilmektedir. Davet ve organizasyonlarda ürünün tek kişilik olması ikram edilirken kolay olmaktadır. Bu nedenle çok fazla tercih edilen mavi krema çikolata kekli cupcakelerinizi online sipariş ile hemen verebilirsiniz.

 

Sitemizi incelediğinizde birbirinden renkli cupcake çeşitlerini görebilirsiniz. Yine muhteşem görünümlü pasta modellerimizi de sitemizden inceleyerek konseptinize uygun pasta modelini sipariş edebilirsiniz.

Mavi kremalı çikolata kekli ürün 15 kişilikten 50 kişiliğe kadar sipariş edilebilmektedir. Daha fazla sipariş vermek isterseniz davetli sayısına göre seçtiklerinizi sepete ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Sitemize üye olmak isterseniz sağ üst köşeden üye olabilir ve indirimli, yeni ürünlerden haberdar olabilirsiniz. Satın aldığınız tüm ürünler ücretsiz kargo ile vermiş olduğunuz adrese teslim edilir.

 

Kargonuzu ana sayfada bulunan kargom nerede alanından sorgulayabilirsiniz. Ayrıca Whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sevdiklerinizi mutlu etmek için yapacağınız kutlamanın ikramlıklarını ve pastayı online sipariş vermeniz diğer hazırlıklarınıza daha çok zaman kazanmanızı sağlayacaktır.

Canlı
Destek