Renkli Kremalar Sade Kekli

: BE159
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sade kek üzerinde renkli kremalar ile görenlerin beğendiği ürünün görüntüsü kadar tadı da muhteşemdir. Son yıllarda yaş pastalar gibi cupcake modelleri de davetlerin olmazsa olmaz ikramlıklarıdır. Tane olarak üretilmesi davetlerde kolaylıklar sağlıyor. Kişi sayısına göre istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

 

Renkli kremalar sade kekli ikramlıkları 2 gün öncesinden sipariş verdiğinizde gününde ürünler elinizde olur. Bu ürün dışında görünümleri ve lezzetleri ile birbirinden güzel mavi kremalı sade kekli, rengarenk kremalı sade kekli, yeşil kekli damla çikolata parçacıklı gibi daha birçok cupcake modellerimiz bulunmaktadır. Ürünlerimizi ücretsiz kargo ile adresinize gününde teslim etmekteyiz.

 

Sitemizden online olarak hem yaş pasta hem de ikramlık siparişi vermek çok avantajlı olmaktadır. Böylelikle verilecek davetin diğer hazırlıklarına çok daha fazla zaman ayırabileceksiniz. Sipariş formuna kaç adet cupcake istediğinizi, adres bilgilerini, teslim gün ve saatini girmeniz durumunda ürünleri satın al seçeneğinden sipariş edebilirsiniz. Ürünlerimiz gününde hazırlandığı için her zaman tazedir. Farklı istekleriniz var ise whatsapp iletişim kanalından bize ulaşabilirsiniz.

Canlı
Destek