Çikolatalı Kek ve Damla Çikolata Parçacıklı

: BE167
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Çikolata ile kekin birleştiği çikolatalı kek ve damla çikolata parçacıklı ürünün siparişi online vererek kutlamada konuklara ne ikram edeceğiniz derdinden kurtulmanız birkaç dakikanızı alacaktır. Hem görünüşleri hem de lezzetleri ile hayran olunan bu muhteşem lezzetler tek kişilik olarak üretilmektedir.

 

Ürün sayfamızdan sipariş formuna sizden istenen bilgileri girerek ürünü satın alabilirsiniz. Forma adres bilgileri, kaç adet ürün alacağınız, teslim edilmesi istenen tarih ve saatini belirtmeniz durumunda siparişiniz gününde ücretsiz kargo ile sorunsuz bir şekilde kapınıza kadar getirilecek ve en taze hali ile size teslim edilecektir. Ürün hakkında detaylı bilgi almak isterseniz whatsapp üzerinden bize yazabilirsiniz.

 

Cupcake çeşitleri yanında sitemizde özel günler için özel tasarım butik pasta modellerimizde bulunmaktadır. Ürünlerimizi siteden inceleyebilir ve istediğiniz tasarım pastayı online sipariş edebilirsiniz. En ekonomik fiyat garantisi ile taze ve lezzetli ürünleri sizlere hazırladığımızı iddia ediyoruz. Bayat ve bozuk ürünleri kimse misafirlerine ikram etmek istemez. Siz bizi arayın, biz de sizin isteklerinizi göz önünde bulundurarak size özel tasarımlar hazırlayalım.

Canlı
Destek