Çikolatalı Kek Yeşil Kremalı

: BE153
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
2500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Özel gün kutlamanız için sizlere kaliteli ve lezzetli hizmetler vermek adına uzun yıllardır pastacılık sektöründe hizmet vermekteyiz. Bu güzel lezzetleri daha çok kesime ulaştırmak adına internet üzerinden sitemizden ürünlerimizi sizinle buluşturmaktayız. Çikolatalı kek yeşil kremalı ürünümüze sahip olmanız artık çok kolay.

İnternetin olduğu her yerden sitemize giriş yaparak cupcake ve butik pasta modellerimizi inceleyerek istediğiniz ürünü kısa sürede online sipariş verebilirsiniz. Ürün seçimi yaptıktan sonra kaç adet çikolatalı kek yeşil kremalı kaç adet istiyorsanız belirterek sepete ekleyebilirsiniz. Ardından alışverişe tekrar devam ederek almak başka ürünleri de aynı şekilde listeye ilave edebilirsiniz. Alınan siparişler verdiğiniz adrese istediğiniz tarihte ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir.

 

Sitemizde butik pasta modelleri ana başlığı altında doğum günü pastaları, bebek pastaları gibi alt kategoriler yer almaktadır. Kutlamanızı uygun kategoriyi seçerek pasta siparişinizi verebilirsiniz. Küçük lezzetler alanından ise cupcake, macaron, cakepops ve eklere ulaşabilirsiniz.

 

Bize iletmek istediğiniz ya da pastaların içeriğinde değişiklikler var ise whatsapp üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Canlı
Destek