Çikolatalı Kek ve Kremalı

: BE166
80,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Kaç adet olsun?
15
1200 TL
20
1600 TL
25
2000 TL
30
2400 TL
35
2800 TL
40
3200 TL
45
3600 TL
50
4000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Cupcake ürünlerini sevmeyen yok gibidir. Çikolatalı kek ve kremalı ürünümüzü sipariş ederek bu küçük lezzetlerin tadına bakabilirsiniz. Muhteşem görünüşleri ve lezzetleri ile davetlerin vazgeçilmez ürünleri arasında yer alan bu kekleri her türlü kutlamalarınız için sipariş edebilirsiniz.

 

Çikolatalı kek ve kremalı modelimizi satın almak için diğer tüm ürünlerimizde olduğu gibi sipariş formunu online doldurarak satın alabilirsiniz. Forma kaç adet almak istediğinizi, teslimat adresini, teslim tarihini ve saatini girmeniz gerekecektir. Bu bilgilerin girilmesinin ardından sipariş tamamlanır. Siparişler teslim edileceği gün hazırlanır ve ücretsiz kargo ile formda belirtilen tarihte adresinize teslim edilir. Gününde hazırlandığı için misafirlerinize en taze hali ile ikram edebilirsiniz.

 

Dilerseniz diğer cupcake çeşitlerimizi de inceleyebilirsiniz. Bu ürünler yanında yaş pastanızı da online sipariş vererek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Pasta modellerimiz özel tasarımlardır. Kişiye özel olarak sipariş gününde hazırlanmaktadır. Farklı konseptlere uygun modeller arasından kutlamanıza uygun modeli mutlaka bulacağınızı iddia ediyoruz. Birkaç dakikada online form doldurarak bu güzel lezzetlere sahip olabilirsiniz.

Canlı
Destek