Sarı Saçlı Kadın Figürlü Konsept Pasta
Sarı Saçlı Kadın Figürlü Konsept Pasta
Sarı Saçlı Kadın Figürlü Konsept Pasta

Sarı Saçlı Kadın Figürlü Konsept Pasta

: BE107
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Son yıllarda butik pastacılığı çok gelişme göstermiştir. Teknolojinin gelişmesi ile artık internet üzerinde pasta satışları yapılmaktadır. Pastanın online sipariş edilmesi davet ve organizasyon düzenleyen kişiler için çok avantajlı olmaktadır. Hem yüzlerce pasta modellerini görselleri ile görme hem de kısa sürede pastayı online sipariş vererek zamandan tasarruf edilmektedir.

 

Kız arkadaşınız, eşiniz ya da sevgiliniz için sipariş edebileceğiniz sarı saçlı figürlü konsept pasta ile sevdiklerinizi doğum gününde mutlu edebilirsiniz. Sipariş vermek için vakit kaybetmeden sipariş formunu doldurarak satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Forma pastanın kaç kişilik olacağı, adres bilgileri, teslim tarih ve saati, ürün içeriği alanlarına istenen bilgileri doğru ve eksiksiz girmelisiniz.

 

Ürün içeriği hakkında bilgi almak için iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. İçeriklerini değiştirme şansınız bulunmaktadır. Sevdiğiniz tatlar ile pastanız sizin istediğiniz şekilde hazırlanacaktır. Gününde hazırlanan ürünler her zaman tazedir. İstanbul ili içerisinde satışa sunulan ürünler ücretsiz kargo ile adresinize kadar sorunsuz teslim edilecektir. Kargonuzu sitemizden takip edebilirsiniz.

 

 

Canlı
Destek