Siyah Beyaz Kartal Model Konsept Pasta
Siyah Beyaz Kartal Model Konsept Pasta
Siyah Beyaz Kartal Model Konsept Pasta

Siyah Beyaz Kartal Model Konsept Pasta

: BE068
2.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
2250 TL
15
3250 TL
20
3800 TL
25
4300 TL
30
5000 TL
35
5500 TL
40
6400 TL
45
7400 TL
50
8500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Siyah ve beyaz rengin buluştuğu kartal sembolünün yer aldığı pasta tıpkı bir Beşiktaş forması gibi görünmektedir. Fanatik bir taraftar için siyah beyaz kartal model konsept pasta unutulmaz anların yaşanmasını sağlayabilir. Bu yeni ürünümüz ile babanıza, eşinizi ya da sevdiğiniz bir arkadaşınıza sürpriz yapabilirsiniz.

 

Siyah beyaz kartal model konsept pastayı ya da diğer tüm butik pasta ürünlerimizi inceleyerek sipariş verebilirsiniz. Pastayı satın almak için öncelikle sipariş formunu doldurmalı ardından satın al seçeneğinden pastanın siparişini tamamlamalısınız. Forma pastanın kaç kişilik olacağını, adres bilgilerini, teslim tarihini ve teslim saatini girmelisiniz. Ürün içeriği hakkında bilgi alarak yapmak istediğiniz değişiklikler var ise iletişim numaramızdan bizi arayabilir veya whatsapp üzerinden isteklerinizi bize yazabilirsiniz.

 

Pastalarımız en taze hali ile sizlere teslim edilmektedir. Çünkü tüm ürünlerimiz teslim edeceğimiz gün hazırlamaktayız. Özel soğutmalı araçlar ile bozulmalar yaşanmadan ücretsiz kargo ile adresinize teslim etmekteyiz. Özel anların daha da özel olmasını sağlamak için günün anlam ve önemine uygun pasta arıyorsanız en doğru adreste bulunuyorsunuz.

Canlı
Destek