Sünger Deniz Yıldızı Konsept Pasta
Sünger Deniz Yıldızı Konsept Pasta
Sünger Deniz Yıldızı Konsept Pasta

Sünger Deniz Yıldızı Konsept Pasta

: BE067
3.250,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3250 TL
15
4250 TL
20
5000 TL
25
5500 TL
30
6500 TL
35
7250 TL
40
8000 TL
45
9000 TL
50
11000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Süngerbob çocukların sevdiği bir çizgi filmdir. Bu karakterden etkilenerek yapılan sünger deniz yıldızı konsept pasta çocukların olduğu kadar büyüklerinde ilgisini çekiyor. Renkli görüntüsü ile dikkat çeken pastayı online sipariş vererek satın alabilir ve sevdiklerinize sürpriz yapabilirsiniz.

 

Sitemizde bu model pasta yanında hemen hemen her türlü konsepte uygun pasta modelleri bulunmaktadır. Online sipariş davet ve kutlamalarda yapılacak diğer hazırlıklara daha çok vakit kazandıracaktır. Pastaneler arasında dolaşarak pasta seçmeye çalışmak İstanbul gibi büyük bir şehirde oldukça yorucu olabilmektedir. Oysa internet üzerinden sitemize giriş yaparak tüm pasta modellerini inceleyebilir, görüntüleri ile sergilenen pastalar arasından bir seçim yapılabilir. Seçilen pasta için sipariş formu doldurulur ve pasta siparişi tamamlanır.

 

Pastalar hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorsanız iletişim numaramızdan bize ulaşabilirsiniz. Pastanın içeriğine siz karar verebilirsiniz. Pastanın üzerine yazı yazdırabilirsiniz. Pastanız size teslim edileceği gün hazırlanmaktadır. Belirtilen adrese tam vaktinde ücretsiz kargo ile teslim edilmektedir. Kargonuzu sitemizden takip edebilirsiniz. Bu güzel lezzetleri misafirlerinize rahatlıkla ikram edebilirsiniz.       

Canlı
Destek