Ayıcık Model Konsept Doğum Günü Pastası

: BE042
3.500,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
15
3500 TL
20
4000 TL
25
4500 TL
30
5200 TL
35
5750 TL
40
6750 TL
45
7700 TL
50
9000 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Sizlerde sevdiklerinizle unutulmaz anlara yaşayarak hem görsel hem de lezzetiyle sizleri büyüleyecek bu pastaya sahip olmak isterseniz hemen online formu doldurmanız yeterli olacaktır. Pasta denilince akla gelen sitemizin içinde yüzlerce pasta bulunmaktadır ve aradığınız konsepte kolayca ulaşma imkanı vardır. Online sipariş seçeneği bulunan sitede hem zamandan hem de ekonomik olarak tasarruf sağlamanız daha kolay olmaktadır.

 

Online sipariş formunda pastanızın kaç kişilik olması gerektiğini seçmeniz gerekmektedir. İstediğiniz sayıyı seçmeniz mümkündür dilerseniz 10 kişilik dilerseniz 50 kişilik pasta seçilebilir. Pastalarına dilediğiniz notu ekleyebilirsiniz. Üzerine isim ya da unutmasını istemediğiniz doğum günü tarihinizi yazdırarak sevdiklerinize özel hazırlatabilirsiniz. Ayrıca ürünlerimiz belirleyeceğiniz teslimat tarihi ve teslimat saati içerisinde kapınıza getirilmektedir.

 

İstanbul içinde teslimat tamamen ücretsiz yapıldığından tüm semtlere hizmet veren geniş ağımız bulunmaktadır. Araçlarımız özel soğutmalı araçlar olduğundan teslimatı özenle yapmaktayız. Sizlerde kapınıza kadar gelen bu hizmetle birlikle lezzetli ve mükemmel bu pastaya hemen ulaşmak için ön sipariş formunuzu doldurmanız gerekmektedir. Sizlerde en az 2 gün öncesinden sipariş vererek bu konseptinize uygun pastaya sahip olabilirisiniz.

Canlı
Destek