Baba Çocuk Model Konsept Doğum Günü Pastası
Baba Çocuk Model Konsept Doğum Günü Pastası

Baba Çocuk Model Konsept Doğum Günü Pastası

: BE031
3.000,00 TL KDV Dahil
Özel Soğutmalı Araçta
Ücretsiz Teslimat
Pastanız kaç kişilik olsun?
10
3000 TL
15
4000 TL
20
4750 TL
25
5250 TL
30
6000 TL
35
6750 TL
40
7750 TL
45
8750 TL
50
10500 TL
Bu ürünü 2 gün önceden
sipariş edebilirsiniz.

Pasta arayışında olanların doğru adresi olan sitemiz aramış olduğunuz tüm konseptleri sizlere online olarak sunmaktadır. Çocuklu babaları doğum gününde sevindirecek olan bu pasta ile sevdiklerinize de sürpriz yapabilirsiniz. Baba çocuk model konsept doğum günü pastası ile özel gününüze anlam katabilir davetlilerinizle unutulmaz bir gün geçirebilirsiniz.

 

Sipariş vermek çok kolay hemen online sipariş formunu dolduruyorsunuz ve kapınıza kadar hizmet veriyoruz. Teslimat tarihi ve teslimat saatinde sorunsuz adresinize hem görünüşü ile büyüleyen hem de tadı ile vazgeçilmez butik pasta adrese teslim edilmektedir. Dilediğiniz sayıda kaç kişilik pasta isterseniz o şekilde hazırlanan butik pastalarımızın üzerine yazdırmak istediğiniz isim ve tarih gibi önemli notlarınızda eklemek mümkün.

 

Davetlilerinize sunabileceğiniz ikramlık çeşitlerimizde yine site içerisinde bulunmaktadır. Dilediğiniz konsepte uygun cupcakelerimize de bir tıkla ulaşabilir pastalarınızın yanında menünüzü tamamlayabilirsiniz. İstanbul içerisinde her semte hizmet vermekteyiz. Geniş hizmet ağımızla taptaze pastalarınızı sizlere tamamen ücretsiz ulaştırmaktayız. Pastalarınızı en az 2 gün önceden sipariş vermeniz gerekmektedir. Teslimatınızı özel soğutmalı araçlarımızla yapmaktayız. Sizde özel günlerinizi daha da anlamlı kılmak isterseniz hemen sipariş verin.

Canlı
Destek